Bawialnie

Crazy Sówka – sala zabaw w Czyżynach

Sala zabaw, która już bardzo długo czeka na wpis i doczekała się. Z racji, że jest najbliższej położna od naszego miejsca zamieszkania, bywamy tu najczęściej. Jest to również najtańsza sala, w której moje dzieci były. Wcale nie ustępuje pod względem fajności pozostałym. Zatem chodźcie z nami się pobawić póki wiosna nadal nie może się zdecydować aby wkroczyć stanowczym krokiem.

Nie było nas chwile w tej bawialni i trochę się w niej zmieniło. W kąciku dla najmniejszych dzieci znalazły się nowe zabawki. Pojawił się również pies-bujak z Psiego Patrolu, dokładniej Marshall. Pojawiła się ekstra tablica manipulacyjna w kształcie sowy. Mojej Kornelii do gustu przypadło ogromne popi, które widać w zdjęciu głównym. Szkoda, że kuchnia nie jest bardziej doposażona. Dla mniejszych dzieci dostępne są również miękkie klocki, basen z kulkami i zjeżdżalnią oraz mini tunel w kształcie gąsienicy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla starszych dzieci jest tutaj bardzo fajna karuzela z takimi jakby kolorowymi balonami do siedzenia. Siada dziecko okrakiem na balonie, trzyma się liny i dookoła karuzeli kręci się. Niestety zdjęcia nie mam ale będzie ona pokazana w rolce na moim Instagramie, więc tam Was odsyłam. Diana w końcu nie boi się z niej korzystać. Nie boi się również zjechać z dużej zjeżdżalni do której prowadzi konstrukcja przypominająca sieć pająka. To jest zdecydowanie dla większych dzieci bo małe nie poradzą sobie z przejściem. Za to Kornelia bez problemu przechodziła pod pajęczyną i przy okazji zebrała ubraniem ewentualne prawdziwe pajęczyny. Wieża pająka wchodzi w skład “małpiego gaju”, który ma około 100 m2. Dzieci mają do wyboru dwie zjeżdżalnie, tradycyjną i rolkową. Jak to bywa w małpim gaju są labirynty czy przeszkody do pokonania.

Dzieci do dyspozycji mają również ściankę interaktywną. Na przeciwko dla przeciwwagi zamontowane są liny i drabinki.

Organizacja miejsca.
Miejsce położone jest na parterze, więc spokojnie wjedziecie wózkiem. W środku jest natomiast mało miejsca na pozostawienie dyliżansów dzieci.
W środku działa kawiarnia z widokiem na dzieci. Sala to jeden otwarty teren. Spokojnie można siedzieć, popijać kawę i podglądać swoje dzieci albo nie swoje. Jak kto woli.
W toalecie znajduje się przewijak oraz nakładka na ustęp.
Są tu 2 sale, gdzie można zorganizować urodziny. Jedna mniejsza do 18 osób a druga większa do 28 osób.

Praktyczne informacje.
Bezpłatny parking znajduje się zaraz obok przy Centrum Handlowym Czyżyny.
Płatność przy wyjściu. Cena w tygodniu za godzinę wynosi 20 zł, w weekend 23 zł. Całodniowa zabawa w tygodniu kosztuje 39 zł, w weekend 45 zł.

Jak dojechać. (ul. Marii Dąbrowskiej 17/65, Kraków)
Można autem, jak pisałam wyżej. Niedaleko znajduje się zajezdnia autobusowa Czyżyny oraz Rondo Czyżyńskie. Dojedziecie tutaj autobusem i tramwajem.

Oficjalna strona www oraz fanpage na FB.

Zobacz wszystkie miejsca odwiedzone przez Dianę i Kornelię obserwuj #diankamałapodróżniczka oraz #kornelamałapodróżniczka. Jeśli podoba Ci się ten wpis poślij go dalej. Dziękuje 🙂 Jak odwiedzasz miejsca z mojego polecenia nie bój się mnie oznaczać na zdjęciach abym mogła je zobaczyć i udostępnić 🙂

Zapraszam do śledzenia mnie na IG (buszuj.po.kraju) oraz FB (buszujpokraju).
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *