Krakowskie spacery

Ogród Świateł – Piotruś Pan

Wystawa świetlna Piotruś Pan Ogród Świateł, odbywa się na terenie Ogrodu Doświadczeń im. St. Lema w Krakowie, przy Al. Pokoju 68, który położony jest obok hali widowiskowo – sportowej TAURON Kraków Arena.

Ogród Świateł, którego motywem przewodnim jest ponadczasowa historia o Piotrusiu Panu to pełna świetlnych atrakcji forma narracji. Już w monecie przekroczenia progu Ogrodu, niezależnie od tego ile masz lat, przeniesiesz się do krainy wyobraźni i wiecznego dzieciństwa pełneg aekscytującyh przygód!

Zabierzemy Cię w niesamowitą podróż po metaforycznej Nibylandii, gdzie będziesz podążać świetlnymi szlakami, odkrywając przy tym przygody Piotrusia Pana, Dzwoneczka, Wendy i jej braci, a nawet okrutnego Kapitana Haka i jego załogi!

Kupując bilet online z wyprzedzeniem wybierasz datę kiedy chcesz Ogród odwiedzić oraz konkretny przedział czasowy. Dla osób posiadających bilet elektroniczny obowiązuje oddzielna, często dużo krótsza kolejka.

Oprócz bohaterów oraz kolorowych scen prosto z bajki, czeka na Ciebie m.in. niemal 30 instalacji świetlnych, tunele świateł, labirynt oraz wiele atrakcji multimedialnych takich jak np. tunel multimedialny, pokazy laserowe wraz z pełną oprawą dźwiękową.

Nie zabraknie również elementów gier i wyzwań dla najmłodszych oraz wielu fantastycznych photo-pointów rozmieszczonych na terenie całej wystawy, dzięki którym w zabawny i oryginalny sposób uwiecznisz swoją wizytę w krainie wiecznego dzieciństwa i marzeń – Nibylandii.

Pełna lista atrakcji dostępna w zakładce – mapa atrakcji.

Daj się ponieść naszej wyobraźni i przeżyj niezapomnianą przygodę!

ZAPLANUJ WIZYTĘ. Wybierz dogodny termin i kup bilet.

Zapewne wprawne oko zauważyło, że to nie mój styl pisania tekstów oraz styl. Tekst ten powstał dzięki współpracy z portalem Babygo.pl oraz Ogrodem Świateł.

Tak było w zeszłym roku, motywem była bajka o Królewnie Śnieżce. Jeśli ktoś jej nie widział to nic straconego. Możecie ją obejrzeć we Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *